derbarê me de

Tîm û posteyên kar


Bi serbestî bixebitin.

Em xwedî fîzîkzan, pisporên bûyerê, rojnamevan û sêwiranên hilberê, ku bi aborînasan re dixebitin ku ji bo pirsgirêkên we çareseriyên ferdî pêşve bibin. Atmosfera xebata erênî mifteya afirîneriyê û dilsoziyê ye - da ku em ji bo xerîdarên xwe encamên çêtirîn bidest bixin. Wekî din, em bi rêkûpêk di warên cûda de perwerde dikin da ku nifşê paştir pêşve bixin.

YouTube

Bi daxistina vîdyoyê hûn siyaseta nepenîtiya YouTube qebûl dikin.
Bêtir fêr bibin

Vîdyoyê bistînin

Kom

Hala Aissaoui

Zanyar Civakî | Consultêwirmendê nûbûn û veguherîna dîjîtal h.aissaoui@matrix-gmbh.de

Mohamed Ayoub Aissaoui

Zanyar Civakî | Consultêwirmendê nûbûn û veguherîna dîjîtal a.aissaoui@matrix-gmbh.de

Florian Baar

weşanvan
Wêne û Tevgera Medya Civakî | Lêkolînên Theaterano, Fîlim û Televîzyon MA
0211 - 75707 - 53
baar@matrix-gmbh.de

Dr. Klaus Bömken

Consultêwirmendê Senior | Birêvebirina projeyê zdi.NRW |
Fizîknasek mezûn
0211 - 75707 - 28
boemken@matrix-gmbh.de

Jessica Büntig

Consultêwirmendê | Rêvebiriya Medyayê & Aborî MA
0211 - 75707 - 21
buentig@matrix-gmbh.de

Adriana Cabrera Galindez

Consultêwirmendê Senior | Sêwirana pîşesazî, hunera medyayê & sêwirana surface MFA
0211 - 75707 - 52
cabrera@matrix-gmbh.de

Dr. Anna Czeschik

Consultêwirmendê Senior |
Fizîknasek mezûn
0211 - 75707 - 41
czeschik@matrix-gmbh.de

Gordon Drabnitzke-Grüten

Şêwirda
Wêneya barkirî & VFX | Alîkarê sêwiranê (GTA)
0211 - 75707 - 15
grueten@matrix-gmbh.de

Gregor Frankenstein-von der Beeck

birêveberê giştî
0211 - 75707 - 33
frankenstein@matrix-gmbh.de

Farina Grimm

Alîkariya projeya ragihandinê û civakê
0211 - 75707 - 24
grimm@matrix-gmbh.de

Christine Low

Alîkarê projeyê nûvekirin
0211 - 75707 - 48
nied@matrix-gmbh.de

Nicole Goertz

Operasyon
Rêvebirin & Karûbarên |
Ji bo bazirganiya piranî û biyanî firotanê firotanê
0211 - 75707 - 34
goertz@matrix-gmbh.de

Magdalena Hein

endamê
Birêvebirin | Birêvebirina projeyê zdi.NRW |
Rêvebirê ragihandinê MA
0211 - 75707 - 19
hein@matrix-gmbh.de

Kerstin Helmerdig

endamê
Birêvebirin | Rojnamegerê zanist MA
0211 - 75707 - 31
helmerdig@matrix-gmbh.de

Marion Henkenjohann

Consultêwirmendê |
Di rêveberiya karsaziyê de mezûn dibe
0211 - 75707 - 22
henkenjohann@matrix-gmbh.de

Arne Klauke

endamê
Birêvebirin |
Serokê ragihandinê |
Rêvebirîya Crossmedia M.Sc.
0211 - 75707 - 42
klauke@matrix-gmbh.de

Simone Kohlhaas

Operasyon
Rêvebirin & Karûbarên | Rêveberiya karsaziyê
B.Sc., kargêr ji bo ragihandina ofîsê (IHK)
0211 - 75707 - 18
kohlhaas@matrix-gmbh.de

Thomas Kruse

Consultêwirmendê Senior |
Dîplom di rêveberiya karsaziyê de
0211 - 75707 - 38
kruse@matrix-gmbh.de

Niels Lichtenthäler

endamê
Birêvebirin |
Serokê nûvekirinê |
MBA, endezyarê mezûn (FH)
0211 - 75707 - 20
lichtenthaeler@matrix-gmbh.de

Guido Lohnherr

Partner Rêvebir
0211 - 75707 - 32
lohnherr@matrix-gmbh.de

Lara-Madeleine Luska

Consultêwirmendê |
Rêveberiya Karsaziyê BA, peywirdarê bûyerê (IHK)
0211 - 75707 - 37
luska@matrix-gmbh.de

Zsuzsanna Majzik

Consultêwirmendê Senior | Gerînendeyê Civakî MA
0211 - 75707 - 55
majzik@matrix-gmbh.de

Fabio Mancarella

Rêvebirê perwerdehiyê |
Consultêwirmendê Medya Civakî | Kfm Têkiliya danûstendinê
0211 - 75707 - 39
mancarella@matrix-gmbh.de

Pauline Marquardt

Alîkariya projeyê
Tora MINT zdi.NRW
0211 - 75707 - 25
marquardt@matrix-gmbh.de

Florian Müller

Firotina firotanê ji bo danûstendina danûstendinê
0211 - 75707 - 46
mueller@matrix-gmbh.de

Monique Niestroj

Consultêwirmendê | Aborîst B.Sc.
0211 - 75707 - 17
niestroj@matrix-gmbh.de

Ceyda Ortabas

Alîkarê ragihandinê û kirrûbirrê
ortabas@matrix-gmbh.de

Viktor Paterok

Berpirsê IT & Digitization | Informatîka Karsaziyê BA
0211 - 75707 - 29
paterok@matrix-gmbh.de

Karina Pereira Marques

Rêvebirê kargêriyê nivîsgehê
0211 - 75707 - 47
marques@matrix-gmbh.de

Werner Pfeifenroth

Consultêwirmendê Senior |
Mezaxtina daristan, aboriya mezre
0211 - 75707 - 25
pfeifenroth@matrix-gmbh.de

Dr. Ralph Jürgen Peter

Consultêwirmendê nûbûn
(azadîxwaz)
0211 - 75707 - 910
peters@matrix-gmbh.de

Aleksandrina Petrova

Alîkariya projeyê
Tora MINT zdi.NRW - BSO-MINT
0211 - 75707 - 47
petrova@matrix-gmbh.de

beşdarî

Ludger Reckmann

Consultêwirmendê çandiniyê
(azadîxwaz)
0211 - 75707 - 910
reckmann@matrix-gmbh.de

Luisa Rosenow

Karmendê PR weşana medyayê | Lêkolînên Medya MA
0211 - 75707 - 54
rosenow@matrix-gmbh.de

Amal Saidani

Consultêwirmendê ji bo Nûbûnê |
Endezyarê Agriculturalandinî
0211 - 75707 - 48
gotinani@matrix-gmbh.de

Maurice Seuren

Sêwiranê sêwiranê medyayê wêneyê & deng | Alîkarê sêwiranê (GTA)
0211 - 75707 - 56
seuren@matrix-gmbh.de

Marion Sonnenberg

Gerînendeyê Afirînerê Junior | Sêwirana projeyê (HWK)
0211 - 75707 - 57
sonnenberg@matrix-gmbh.de

Anne Spaan

Rêvebiriya xerîdar û nûvekirina arîkariya projeyê
0211 - 75707 - 48
spaan@matrix-gmbh.de

Heinz Stockemann

Consultêwirmendê |
Aborî B.Sc.
0211 - 75707 - 36
stoeckemann@matrix-gmbh.de

Isabell Stollenwerk

Ji bo danûstendina danûstendinê karsaziya kirrûbirrîn e
0211 - 75707 - 45
stollenwerk@matrix-gmbh.de

Dr. Ralf-Peter Thürbach

Serokê Desteyê
0211 - 75707 - 30
thuerbach@matrix-gmbh.de

Nadja Weber

Karmendê PR weşana medyayê | Lêkolîn, Edebiyat û Prapemeniya Alman MA
0211 - 75707 - 43
n.weber@matrix-gmbh.de

Stefanie Weber

Alîkarê projeya hilberîna medyayê | Alîkarê sêwiranê (GTA)
0211 - 75707 - 44
weber@matrix-gmbh.de

Kornelius Wering

Şêwirda
Nûbûn û çandinî | M.Res. Isionandiniya Berfireh (UK), B.Eng. endustriya pîşesazî
0173 - 5150 - 23
werring@matrix-gmbh.de

Markus Vienna

Rêvebirê pergalê |
Pisporê IT (yekbûna pergalê)
0211 - 75707 - 58
wien@matrix-gmbh.de

Nevin Yilmaz-Karaca

Birêvebirina Karûbarê & Karûbarên | Clerk ji bo danûstendina ofîsa
0211 - 75707 - 30
yilmaz@matrix-gmbh.de

Yusuf Yilmaz

Birêvebirina Karûbarê & Karûbarên | Karmendê kargêriyê ofîsa
0211 - 75707 - 23
y.yimaz@matrix-gmbh.de

Ceydas yekem matmayîn didan ser sifrê

Bi me re, bi me re.

Di matrixê de xebitîn afirîner, hilberîner û bilez e. Her kes her gav xwediyê wê derfetê ye ku beşdarin û destpêkirina ramanên nû. Hiyerarşiyê tune, lê şixulên kevir ên malê dikin. Em ji xwenaskirinê, tevlêbûn û domdariyê - di xebata xwe de jî emle ne. Mezinahiya me ev e: Afirandina nirx bi navgîniyê.

Ma hûn dixwazin bibin beşdarî tîmê? Ji bo li vir bitikîne Reklamên kar.

Beşek tîmê bibin

Em pêşkêş dikin:

  • Tîmek bi vîzyonê: Bi projeyên xwe, em dixwazin alîkariyê bidin mirov ku bi rengek serbixwe bijî, fêr bibin û bixebitin.
  • Cultureandek pargîdaniyek karker-malbat û malbat-heval e.
  • Hierarchies Flat û rêgezên biryardar ên kurt. Perwerdehiya navxweyî û derveyî.

Em perwerde dibin - arîkariya pêşerojê dikin

Damezrandina pêşerojê - mîtînga vê pirsgirêkê li gel xwendekarên xwe tê çareser kirin. Pêwîstiya me bi ciwanên ku ramanên xwe yên pêşerojê, domdar û afirîner hene bi me re hene. Amûrên meyên herî girîng ev in: xweparastin, beşdarbûn û beşdarbûn. Digel hiyerarşiyên rûkal, em ji her tiştî di gelek projeyên balkêş de bi gelek komên armancên cûda re kêfxweşiyek mezin pêşkêş dikin.

Pîşeyên jêrîn niha di matrîsê de têne perwerdekirin: Berpirsiyarê firotanê ji bo danûstendina danûstendinê; Karmendên rêveberiya nivîsgehê; Sêwirînerên medyayê wêne & deng.

Ma hûn dixwazin bibin beşdarî tîmê? Ji bo li vir bitikîne Reklamên kar

Reklamên kar

Serlêdanên Destpêk (M / F / D)
  • Ma hûn digerin ji bo projeyên zêdekirina nirxê?
  • Hûn di mijarên pêşerojê de balkêş in?

Wê hingê em li benda serlêdana we ya înîsiyatîfê ne.

Zem?

Ji kerema xwe belgeyên serlêdana tevahî bi tarîxa destpêka mimkun bi e-nameyê bişînin:
Nevin Yilmaz-Karaca yilmaz@matrix-gmbh.de

Pêşkêşvanê DESTPK FOR LAMP (M / F / D) bi tevahî / part

Karên we

  • Bernameya rûpelên xaniyên WordPress (rûpelên zeviyê û rûpelên kampanyayê, malpera malperê).
  • Hilbijartin, adaptasyon û bernameya maqûl WP plugin, themes and add-ins.
  • Pêdivî ye ku di her qonaxa projeyê de pêkanîna daxwazên ewlehiyê û pêkanîna.
  • Sermaskirin û adaptasyona serûpelên WordPress û servera meya Linux
  • Nûner û rêveberiya peymanên karûbarê me
  • Rêbernameya / Baweriya kalîteyê ya projeyên meya malperê

Karê bingehîn ya ku cîh were dagirtin pêşveçûna malperên ji bo WordPress e. Li aliyekî ji bo me projeyên nirx-zêde kirinji hêla din ve ji bo rûpelên hilberê xwe û malperê. Wekî pêşveberek malperê, hûn ê bi tîmên projeyê û ragihandina matrix re ji nêz ve bixebitin.

Hûn wê bi xwe re bînin

  • Perwerdehiya pîşeyî / zanîngehek zanîngehê an ezmûna xebatê di pîşesaziya IT de.
  • Dropouts û guhartinên kariyer ên bi ezmûna pîşeyî ya têkildar pir xweş pêşwazî dikin.
  • Ji bo nimûne, hûn ji bicihanîna projeyên naveroka daxwazkirî yên li ser bingeha WordPress kêf dikin. Vê bikin, hûn zanîna hewceyê ya pêşxistina PHP 7-ê heye.
  • We berê plug-in, add-ins û themes pêşxistine û bi standardên kodkirina WordPress re hevûdu nas dikin.
  • Tecrûbeya di pêşveçûna pêşnumaya webê de xwestek eHTML, CSS û JavaScript).
  • Bi karê guhertoya Git re mijûl dibe.
  • Zanîna Linux û karanîna serverên sepana webê.
  • Nice To Have: Zanîna Docker û Containers li Microsoft Azure.
  • Naveroka-têkildarî û pêbaweriya kesane, danûstandin û şarezayên rêxistinî.
  • Afirînerbûn, peywendîdar û giyanê tîmê.
  • Kêfxweşiya xebatê ya ji bo koma hedef a ciwanan.

Em wê bi xwe re bînin

  • Qada xebatek bi karûbarên berfireh ên ku bi serbixwe têne desteser kirin.
  • Ofîsa malê û demjimêrên xebitî yên berbiçav.
  • Projeyên pêwendîdar ên civakî û aborî.
  • Di çandek pargîdanî û şêwirmendiyê de rêveberiyek xwedan xwedan karmend û malbat-heval.

Zem?

Ji kerema xwe belgeyên serîlêdana tevahî bi mimkunek bişînin Dîroka destpêkê, referans û salixek hêvîdar bi e-nameyê ji bo:
Viktor Paterok developer@matrix-gmbh.de

KONSULTANTIYAN JUNIOR (M / F / D) IN CONSULTING INNOVATION, FOCUS Li ZEBRNIYA PRODUCT

Pargîdaniya xweya xweya xwerû ya gîtar gGmbH digerin:

Di şêwirmendiya nûvekirinê de şêwirmendê ciwantiyê (M / F / D) bi baldarî pêşveçûna hilberê
Tev-time / part

Li vir jî diçe valatî.

P PROVAJOY DEN PELVAJO P Beşdarîkirina TORK CONSULAN (/ M / F / D)

Erk

  • Di warê naverokê de, fokûsa we li ser pêşxistina tevnên nav-dezgehî û pêşxistina têgehên civak-cîh li ser bingeha aliyên beşdar e.
  • Divê hûn di warên wekî xebata civakî, tevlêbûn û / an tenduristiya giştî de xwediyê ezmûnek pispor bin.
  • Wekî endamek tîmê me, hûn ji bo xerîdar serbixwe û bi berpirsiyarî dixebitin.
  • Hûn tîmê meya pir-pispor temam dikin û bi çalakî beşdarî pêşkeftina bêtir nêzîkbûna şêwazên şêwirmendiya me dibin - di heman demê de bi saya teşeyên xwe.

Em bi xerîdarên xwe, bi mînakî li ser têgehên tevnê yên beşdarî û domdar (bi mînakî di kontekstên komînal an herêmî) de bi ewlehî û jêhatî kar dikin, û di pêvajoyên têkildar de piştgiriya wan dikin. Di nav komên xerîdarên me de şaredarî û saziyên hikûmetê, sponsorên sazûmanên din û her weha aktorên navdar ên wekî Aktion Mensch eV û Navenda Federal a Perwerdehiya Tenduristiyê (BZgA) hene. Prensîbên xebata meya pîşeyî ji beşdarî û hevkariya navdîsîplînerî wekî bingeha encamên bi bandor têne girtin. Pêvajo û kalîteya avahiyê ji bo me xwedî girîngiya herî pêşîn e. Serlêdanê û bêtir pêşvexistina rêgezên meyên mêtodolojîk têne hêvî kirin.

profîla te

  • Tecrubeya pîşeyî û jiyanê, nemaze di warên tore, xebata civakî û / an (bi rewşa civakî ve girêdayî) pêşvebirina tenduristiyê.
  • Pêdivî ye ku danûstendina bi xerîdaran re ji warên refah, tenduristiya giştî û / an rêveberiya giştî were kirin.
  • Hûn astek bilind a xwe rêxistinê bi xwe re tînin.
  • Di tîmek de xebitîn we têr dike.
  • Ew di projeyên têkildar ên civakî de ku di beşdariya xwe-diyarkirî ya mirovan de piştgirî didin şahiya me parve dikin.
  • Hûn bi karê navdîsîplînarî û pêşkeftina hevpar a encaman bi gelek mirovên cûda re kêfxweş dibin.
  • Hûn di têkiliya bi mirovan re xwedî ramînek stratejîk a bihêz û xwedî ramanek pêbawer in.
  • Di plansazî, moderatorî û pêşkeşkirina projeyê de behreyên we yên metodolojîkî di teorî û pratîkê de pir baş in.
  • Hûn ji ramanên nû re vekirî ne û pêşkeftina pîşeyî û kesane jî guman dikin.

Em wê bi xwe re bînin

  • Qada xebatek bi karûbarên berfireh ên ku bi serbixwe têne desteser kirin.
  • Ofîsa malê û demjimêrên xebitî yên berbiçav.
  • Projeyên pêwendîdar ên civakî û aborî.
  • Di çandek pargîdanî û şêwirmendiyê de rêveberiyek xwedan xwedan karmend û malbat-heval.

Zem?

Ji kerema xwe belgeyên serîlêdana tevahî bi mimkunek bişînin Dîroka destpêkê, referans û salixek hêvîdar bi e-nameyê ji bo:
Thomas Kruse: kruse@matrix-gmbh.de

Ling

Ling