derbarê me de

Tîm û posteyên kar


Bi serbestî bixebitin.

Em xwedî fîzîkzan, pisporên bûyerê, rojnamevan û sêwiranên hilberê, ku bi aborînasan re dixebitin ku ji bo pirsgirêkên we çareseriyên ferdî pêşve bibin. Atmosfera xebata erênî mifteya afirîneriyê û dilsoziyê ye - da ku em ji bo xerîdarên xwe encamên çêtirîn bidest bixin. Wekî din, em bi rêkûpêk di warên cûda de perwerde dikin da ku nifşê paştir pêşve bixin.

matrix şirketek karûbarê serbixwe-birêvekirî, serbixwe ye ku li Schloss Elbroich li Düsseldorf û cihên din li Oelde li Westphalia, Marienmünster û Tunisia ye.

YouTube

Bi daxistina vîdyoyê hûn siyaseta nepenîtiya YouTube qebûl dikin.
Bêtir fêr bibin

Vîdyoyê bistînin

Kom

Hala Aissaoui

Zanyar Civakî | Consultêwirmendê nûbûn û veguherîna dîjîtal h.aissaoui@matrix-gmbh.de

Mohamed Ayoub Aissaoui

Zanyar Civakî | Consultêwirmendê nûbûn û veguherîna dîjîtal a.aissaoui@matrix-gmbh.de

Florian Baar

weşanvan
Wêne & Medyaya Civakî Veguhestin | Lêkolînên Theaterano, Fîlim & Televizyonê MA
0211 - 75707 - 53
baar@matrix-gmbh.de

Dr. Klaus Bömken

Consultêwirmendê Senior | Birêvebirina projeyê zdi.NRW |
Fizîknasek mezûn
0211 - 75707 - 28
boemken@matrix-gmbh.de

Jessica Büntig

Antêwirmend | Birêvebirina Medya & Aborî MA
0211 - 75707 - 21
buentig@matrix-gmbh.de

Adriana Cabrera Galindez

Consultêwirmendê Pîr | Sêwirana pîşesaziyê, hunera medyayê & sêwirana rûyê MFA
0211 - 75707 - 52
cabrera@matrix-gmbh.de

Dr. Anna Czeschik

Consultêwirmendê Senior |
Fizîknasek mezûn
0211 - 75707 - 41
czeschik@matrix-gmbh.de

Gordon Drabnitzke-Grüten

Şêwirda
Wêne barkir & VFX | Alîkarê sêwiranê (GTA)
0211 - 75707 - 15
grueten@matrix-gmbh.de

Gregor Frankenstein-von der Beeck

birêveberê giştî
0211 - 75707 - 33
frankenstein@matrix-gmbh.de

Farina Grimm

Têkilî & civaka alîkariya projeyê
0211 - 75707 - 24
grimm@matrix-gmbh.de

Christine Low

Alîkarê projeyê nûvekirin
0211 - 75707 - 48
nied@matrix-gmbh.de

Angela Giebel

Rêveberiya dabeşkirinê zdi.NRW
0211 - 75707 - 49
giebel@matrix-gmbh.de

Nicole Goertz

Operasyon
Birêvebirin & Xizmetan |
Firotera firotanê ya firotanê ya firotanê û firotanê
0211 - 75707 - 34
goertz@matrix-gmbh.de

Magdalena Hein

endamê
Birêvebirin | Birêvebirina projeyê zdi.NRW |
Rêvebirê ragihandinê MA
0211 - 75707 - 19
hein@matrix-gmbh.de

Kerstin Helmerdig

endamê
Birêvebirin | Rojnamegerê zanist MA
0211 - 75707 - 31
helmerdig@matrix-gmbh.de

Marion Henkenjohann

Consultêwirmendê |
Di rêveberiya karsaziyê de mezûn dibe
0211 - 75707 - 22
henkenjohann@matrix-gmbh.de

Paula Janecke

Consultêwirmendê |
B. Sc Ortobiyonîk

0211 - 75707 - 26
janecke@matrix-ggmbh.de

Arne Klauke

endamê
Birêvebirin |
Serokê ragihandinê |
Rêvebirîya Crossmedia M.Sc.
0211 - 75707 - 42
klauke@matrix-gmbh.de

Simone Kohlhaas

Operasyon
Birêvebirin & Xizmet | Rêveberiya karsaziyê
B.Sc., kargêr ji bo ragihandina ofîsê (IHK)
0211 - 75707 - 18
kohlhaas@matrix-gmbh.de

Thomas Kruse

Consultêwirmendê Senior |
Dîplom di rêveberiya karsaziyê de
0211 - 75707 - 38
kruse@matrix-gmbh.de

Niels Lichtenthäler

endamê
Birêvebirin |
Serokê nûvekirinê |
MBA, endezyarê mezûn (FH)
0211 - 75707 - 20
lichtenthaeler@matrix-gmbh.de

Guido Lohnherr

Partner Rêvebir
0211 - 75707 - 32
lohnherr@matrix-gmbh.d

Lara-Madeleine Luska

Consultêwirmendê |
Rêveberiya Karsaziyê BA, peywirdarê bûyerê (IHK)
0211 - 75707 - 37
luska@matrix-gmbh.de

Zsuzsanna Majzik

Consultêwirmendê Senior | Gerînendeyê Civakî MA
0211 - 75707 - 55
majzik@matrix-gmbh.de

Fabio Mancarella

Rêvebirê perwerdehiyê |
Consultêwirmendê Medya Civakî | Kfm Têkiliya danûstendinê
0211 - 75707 - 39
mancarella@matrix-gmbh.de

Florian Müller

Firotina firotanê ji bo danûstendina danûstendinê
0211 - 75707 - 46
mueller@matrix-gmbh.de

Monique Niestroj

Antêwirmend | Aborî M.Sc.
0211 - 75707 - 17
niestroj@matrix-gmbh.de

Ceyda Ortabas

Arîkarê projeyê têkilî & bazirganî
ortabas@matrix-gmbh.de

Viktor Paterok

Serokê IT & Digitization | Agahdariya Karsaziya BA
0211 - 75707 - 29
paterok@matrix-gmbh.de

Karina Pereira Marques

Rêvebirê kargêriyê nivîsgehê
0211 - 75707 - 47
marques@matrix-gmbh.de

Werner Pfeifenroth

Consultêwirmendê Senior |
Mezaxtina daristan, aboriya mezre
0211 - 75707 - 25
pfeifenroth@matrix-gmbh.de

Dr. Ralph Jürgen Peter

Consultêwirmendê nûbûn
(azadîxwaz)
0211 - 75707 - 910
peters@matrix-gmbh.de

Partizipation

Aleksandrina Petrova

Alîkariya projeyê
Tora MINT zdi.NRW - BSO-MINT
0211 - 75707 - 47
petrova@matrix-gmbh.de

Ludger Reckmann

Consultêwirmendê çandiniyê
(azadîxwaz)
0211 - 75707 - 910
reckmann@matrix-gmbh.de

Luisa Rosenow

Karmendê PR weşana medyayê | Lêkolînên Medya MA
0211 - 75707 - 54
rosenow@matrix-gmbh.de

Amal Saidani

Consultêwirmendê ji bo Nûbûnê |
Endezyarê Agriculturalandinî
0211 - 75707 - 48
gotinani@matrix-gmbh.de

Maurice Seuren

Wêne & dengê sêwiranerê medyaya şagirt | Alîkarê sêwiranê (GTA)
0211 - 75707 - 56
seuren@matrix-gmbh.de

Marion Sonnenberg

Gerînendeyê Afirînerê Junior | Sêwirana projeyê (HWK)
0211 - 75707 - 57
sonnenberg@matrix-gmbh.de

Anne Spaan

Rêveberiya xerîdar & nûjeniya alîkariya projeyê
0211 - 75707 - 48
spaan@matrix-gmbh.de

Heinz Stockemann

Consultêwirmendê |
Aborî B.Sc.
0211 - 75707 - 36
stoeckemann@matrix-gmbh.de

Isabell Stollenwerk

Ji bo danûstendina danûstendinê karsaziya kirrûbirrîn e
0211 - 75707 - 45
stollenwerk@matrix-gmbh.de

Dr. Anna Streber

Consultêwirmendê Senior
Zanyarê werzîşê yê mezûn
0211 - 75707 - 12
streber@matrix-gmbh.de

Dr. Ralf-Peter Thürbach

Serokê Desteyê
0211 - 75707 - 30
thuerbach@matrix-gmbh.de

Nadja Weber

Xebatkarê PR-ê cross media | Lêkolînên Germenî, Wêje & Çapemeniya Medya MA
0211 - 75707 - 43
n.weber@matrix-gmbh.de

Stefanie Weber

Alîkarê projeya hilberîna medyayê | Alîkarê sêwiranê (GTA)
0211 - 75707 - 44
weber@matrix-gmbh.de

Kornelius Wering

Şêwirda
Nûbûn & Çandinî | M.Res. Çandiniya Precision (UK), B.Eng. endezyariya pîşesaziyê
0173 - 51510 - 23
werring@matrix-gmbh.de

Markus Vienna

Rêvebirê pergalê |
Pisporê IT (yekbûna pergalê)
0211 - 75707 - 58
wien@matrix-gmbh.de

Nevin Yilmaz-Karaca

Birêvebir & Xizmetên Operasyonî | Karmend ji bo danûstendina nivîsgehê
0211 - 75707 - 30
yilmaz@matrix-gmbh.de

Yusuf Yilmaz

Birêvebir & Xizmetên Operasyonî | Karmendê rêveberiya nivîsgehê
0211 - 75707 - 23
y.yimaz@matrix-gmbh.de

Ceydas erste Eindrücke bei der matrix

Bi me re, bi me re.

Di matrixê de xebitîn afirîner, hilberîner û bilez e. Her kes her gav xwediyê wê derfetê ye ku beşdarin û destpêkirina ramanên nû. Hiyerarşiyê tune, lê şixulên kevir ên malê dikin. Em ji xwenaskirinê, tevlêbûn û domdariyê - di xebata xwe de jî emle ne. Mezinahiya me ev e: Afirandina nirx bi navgîniyê.

Ma hûn dixwazin bibin beşdarî tîmê? Ji bo li vir bitikîne Reklamên kar.

Beşek tîmê bibin

Em pêşkêş dikin:

  • Tîmek bi vîzyonê: Bi projeyên xwe, em dixwazin alîkariyê bidin mirov ku bi rengek serbixwe bijî, fêr bibin û bixebitin.
  • Cultureandek pargîdaniyek karker-malbat û malbat-heval e.
  • Hierarchies Flat û rêgezên biryardar ên kurt. Perwerdehiya navxweyî û derveyî.

Em perwerde dikin - ji bo pêşerojê teşe digirin

Damezrandina pêşerojê - mîtînga vê pirsgirêkê li gel xwendekarên xwe tê çareser kirin. Pêwîstiya me bi ciwanên ku ramanên xwe yên pêşerojê, domdar û afirîner hene bi me re hene. Amûrên meyên herî girîng ev in: xweparastin, beşdarbûn û beşdarbûn. Digel hiyerarşiyên rûkal, em ji her tiştî di gelek projeyên balkêş de bi gelek komên armancên cûda re kêfxweşiyek mezin pêşkêş dikin.

Pîşeyên jêrîn niha li matrixê têne perwerdekirin: Karmendê ragihandina kirrûbirrê; Karmendên rêveberiya nivîsgehê; Wêneyê & dengê sêwiranerên medyayê.

Ma hûn dixwazin bibin beşdarî tîmê? Ji bo li vir bitikîne Reklamên kar

Reklamên kar

Serlêdanên Destpêk (M / F / D)
  • Ma hûn digerin ji bo projeyên zêdekirina nirxê?
  • Hûn di mijarên pêşerojê de balkêş in?

Wê hingê em li benda serlêdana we ya înîsiyatîfê ne.

Zem?

Ji kerema xwe belgeyên serlêdana tevahî bi tarîxa destpêka mimkun bi e-nameyê bişînin:
Nevin Yilmaz-Karaca yilmaz@matrix-gmbh.de

Pêşkêşvanê DESTPK FOR LAMP (M / F / D) bi tevahî / part

Karên we

  • Bernameya rûpelên xaniyên WordPress (rûpelên zeviyê û rûpelên kampanyayê, malpera malperê).
  • Hilbijartin, adaptasyon û bernameya maqûl WP plugin, themes and add-ins.
  • Pêdivî ye ku di her qonaxa projeyê de pêkanîna daxwazên ewlehiyê û pêkanîna.
  • Sermaskirin û adaptasyona serûpelên WordPress û servera meya Linux
  • Nûner û rêveberiya peymanên karûbarê me
  • Rêbernameya / Baweriya kalîteyê ya projeyên meya malperê

Karê bingehîn ya ku cîh were dagirtin pêşveçûna malperên ji bo WordPress e. Li aliyekî ji bo me projeyên nirx-zêde kirinji hêla din ve ji bo rûpelên hilberê xwe û malperê. Wekî pêşveberek malperê, hûn ê bi tîmên projeyê û ragihandina matrix re ji nêz ve bixebitin.

Hûn wê bi xwe re bînin

  • Perwerdehiya pîşeyî / zanîngehek zanîngehê an ezmûna xebatê di pîşesaziya IT de.
  • Dropouts û guhartinên kariyer ên bi ezmûna pîşeyî ya têkildar pir xweş pêşwazî dikin.
  • Ji bo nimûne, hûn ji bicihanîna projeyên naveroka daxwazkirî yên li ser bingeha WordPress kêf dikin. Vê bikin, hûn zanîna hewceyê ya pêşxistina PHP 7-ê heye.
  • We berê plug-in, add-ins û themes pêşxistine û bi standardên kodkirina WordPress re hevûdu nas dikin.
  • Tecrûbeya di pêşveçûna pêşnumaya webê de xwestek eHTML, CSS û JavaScript).
  • Bi karê guhertoya Git re mijûl dibe.
  • Zanîna Linux û karanîna serverên sepana webê.
  • Nice To Have: Zanîna Docker û Containers li Microsoft Azure.
  • Naveroka-têkildarî û pêbaweriya kesane, danûstandin û şarezayên rêxistinî.
  • Afirînerî, dilsozî & giyanê tîmê.
  • Kêfxweşiya xebatê ya ji bo koma hedef a ciwanan.

Em wê bi xwe re bînin

  • Qada xebatek bi karûbarên berfireh ên ku bi serbixwe têne desteser kirin.
  • Ofîsa malê û demjimêrên xebitî yên berbiçav.
  • Projeyên pêwendîdar ên civakî û aborî.
  • Di çandek pargîdanî û şêwirmendiyê de rêveberiyek xwedan xwedan karmend û malbat-heval.

Zem?

Ji kerema xwe belgeyên serîlêdana tevahî bi mimkunek bişînin Dîroka destpêkê, referans û salixek hêvîdar bi e-nameyê ji bo:
Viktor Paterok developer@matrix-gmbh.de

NPRXW FORNE B FORXW MANNE BXWNE (M / F / D)

Em li kesek xwedî behreyên ragihandinê yên bihêz digerin, ku gelek şahî û dilsoziyê bi projeyên me re bîne û ji zemînê ve piştgiriya tîmê me bike.

Qadên jêhatbûnê yên kûr: bazirganî û firotin jî
Têkiliyên gelemperî û rêveberiya bûyerê

Ya ku hûn dikarin ji me hêvî bikin:

  • Kirrûbirrîn (analîza koma armanc, analîza platformê, pêşkeftina têgîn)
  • Rêveberiya bûyerê (rêxistin û pêkanîna dijîtal û analog, pêşxistina têgehên nû)
  • Çapemenî (nûçename, daxuyaniyên çapemeniyê, parastina malperê)
  • Lênêrîna xerîdar (danûstendin, hevgirtina hevdîtinan)
  • Medyaya Civakî (plansazî û afirandina naverokê, rêveberiya civakê, avakirina civakê)
  • rêxistina ofîsa giştî (rêxistin, hesab)
  • Kar û lêkolîna projeyê

Hûn vê bi xwe re tînin:

  • Abitur an pêşkeftina ketina zanîngeha teknîkî ya pêşkeftî, her weha ji bo kesên ku zanîngeh terikandine
  • Talent talent
  • Afirînerî & giyanê tîmê
  • Affinity bi medya civakî û kanalên ragihandinê yên din
  • Tolerans & vebûn
  • Orientasyona karûbar
  • Kêfxweşiya xebata bi mirovan re
  • Zanîna Microsoft Office
  • Di têkiliya bi hejmaran re behre

Em bi xwe re tînin:

  • Projeyên pêwendîdar ên civakî û aborî
  • Hevkarên motîve yên ku bi gotin û kirinên li kêleka we ne
  • Appagirtiyek cûrbecûr digel gelek projeyên balkêş
  • Di pargîdaniyek danûstendin û şêwirmendiyê ya xwedan-rêveber de çandek pargîdaniya karker-oriented û malbat-heval

Zem?

Ji kerema xwe belgeyên serîlêdana xweya tevahî bi e-nameyê bişînin
Fabio Mancarella: mancarella@matrix-gmbh.de

TRAJANE JI BO / JIN SH XWEANDAN / ZEMAN FOR JI BO Ragihandina BAZIRG (M / F / D)

Em li kesek xwedî behreyên ragihandinê yên bihêz, ku dilsoz û pê re dilsoz e digerin
projeyên me tîne û ji zemînê ve piştgiriya tîmê me dike.

Ya ku hûn dikarin ji me hêvî bikin:

  • Kirrûbirrîn (analîza koma hedef, analîza platformê, şopandina meyl, pêşkeftina têgîn)
  • Lênêrîna xerîdar (danûstendin, hevgirtina hevdîtinan)
  • Ragihandin (mînakî plansazî û afirandina naverokê, parastina malperê)
  • Birêvebirina bûyerê (rêxistin û pêkanîn, pêşxistina têgehên nû, dîjîtal)
    û analog)
  • rêxistina ofîsa giştî (rêxistin, hesab)
  • Kar û lêkolîna projeyê

Bêtir konkret? Karên weyên sereke dê di çarçoveya peywirê wekî nivîsgehek herêmî de werin dîtin
zdi dîsa (www.zdi-portal.de) Di vê yekê de piştgiriya rêveberiya projeyê û
Consultêwirmendên herêmî, çavdêriya meyl û pêşkeftinên di warê fînansekirina STEM de û her weha piştgiriya şebekeyên zdi û taqîgehên xwendekarên zdi li NRW.

Hûn ê bilez di hemî pêvajoyên operasyonê de werin yek kirin û piştî demek kurt hûn ê bikanibin vê yekê bikin
karê serbixwe bigirin.

Hûn vê bi xwe re tînin:

  • Abitur an pêşkeftina ketina zanîngeha teknîkî ya pêşkeftî, her weha ji bo kesên ku zanîngeh terikandine
  • behreyên ragihandinê yên baş / kêfa nivîsandinê
  • Afirînerî & giyanê tîmê
  • Tolerans & vebûn
  • Orientasyona karûbar
  • Karê bi ciwanan re kêfxweş bibin
  • Zanîna Microsoft Office

Em bi xwe re tînin:

  • Projeyên pêwendîdar ên civakî û aborî
  • Hevkarên motîvasyon ên ku her dem bi şîret û çalakiyê li rex we ne
  • Appagirtiyek cûrbecûr digel gelek projeyên balkêş
  • Çandek pargîdanî-karker-oriented û malbat-heval di yek de
    xwedan-rêvebirî pargîdaniya danûstendin û şêwirmendiyê

Zem?

Ji kerema xwe belgeyên serîlêdana xweya tevahî bi e-nameyê bişînin
Fabio Mancarella: mancarella@matrix-gmbh.de

Ling

Ling