Wie zijn wij?

Het team en vacatures


Zelfstandig werken.

We hebben natuurkundigen, evenementexperts, journalisten en productontwerpers die samenwerken met economen om individuele oplossingen voor uw problemen te ontwikkelen. Een positieve werksfeer is de sleutel tot creativiteit en toewijding - zodat we de beste resultaten voor onze klanten kunnen behalen. Daarnaast trainen we regelmatig op verschillende gebieden om de volgende generatie te promoten.

YouTube

Door de video te downloaden, accepteer je het privacybeleid van YouTube.
Meer weten?

Laad video

Team

Hala Aissaoui

Sociaal wetenschapper | Consultant voor innovatie en digitale transformatie h.aissaoui@matrix-gmbh.de

Mohamed Ayoub Aissaoui

Sociaal wetenschapper | Consultant voor innovatie en digitale transformatie a.aissaoui@matrix-gmbh.de

Florian Baar

editor
Bewegend beeld en sociale media | Theater-, film- en televisiestudies MA
0211 - 75707 - 53
baar@matrix-gmbh.de

Dr. Klaus Bömken

Senior adviseur | Projectmanagement zdi.NRW |
Afgestudeerd natuurkundige
0211 - 75707 - 28
boemken@matrix-gmbh.de

Jessica Büntig

Adviseur | Mediabeheer en economie MA
0211 - 75707 - 21
buentig@matrix-gmbh.de

Adriana Cabrera Galindez

Senior adviseur | Industrieel ontwerp, mediakunst en oppervlaktedesign MFA
0211 - 75707 - 52
cabrera@matrix-gmbh.de

Dr. Anna Czeschik

Senior adviseur |
Afgestudeerd natuurkundige
0211 - 75707 - 41
czeschik@matrix-gmbh.de

Gordon Drabnitzke-Grüten

Consultant
Bewegend beeld & VFX | Ontwerpassistent (GTA)
0211 - 75707 - 15
grueten@matrix-gmbh.de

Gregor Frankenstein-von der Beeck

Manager
0211 - 75707 - 33
frankenstein@matrix-gmbh.de

Farina Grimm

Projectmedewerker communicatie & community
0211 - 75707 - 24
grimm@matrix-gmbh.de

Christine Low

Innovatie bij projectondersteuning
0211 - 75707 - 48
nied@matrix-gmbh.de

Nicole Goertz

Operationeel
Beheer en diensten |
Verkoopster voor groothandel en buitenlandse handel
0211 - 75707 - 34
goertz@matrix-gmbh.de

Magdalena Hein

lid van
Beheer | Projectmanagement zdi.NRW |
Communicatiemanager MA
0211 - 75707 - 19
hein@matrix-gmbh.de

Kerstin Helmerdig

lid van
Beheer | Wetenschapsjournalist MA
0211 - 75707 - 31
helmerdig@matrix-gmbh.de

Marion Henkenjohann

Adviseur |
Afgestudeerd in bedrijfskunde
0211 - 75707 - 22
henkenjohann@matrix-gmbh.de

Arne Klauke

lid van
Beheer |
Hoofd Communicatie |
Crossmedia Management M.Sc.
0211 - 75707 - 42
klauke@matrix-gmbh.de

Simone Kohlhaas

Operationeel
Beheer en diensten | Bedrijfskunde
B.Sc., griffier voor kantoorcommunicatie (IHK)
0211 - 75707 - 18
kohlhaas@matrix-gmbh.de

Thomas Kruse

Senior adviseur |
Dipl. In bedrijfskunde
0211 - 75707 - 38
kruse@matrix-gmbh.de

Niels Lichtenthäler

lid van
Beheer |
Hoofd Innovatie |
MBA, afgestudeerde ingenieur (FH)
0211 - 75707 - 20
lichtenthaeler@matrix-gmbh.de

Guido Lohnherr

Managing partner
0211 - 75707 - 32
lohnherr@matrix-gmbh.de

Lara-Madeleine Luska

Adviseur |
Bedrijfskunde BA, evenementenbediende (IHK)
0211 - 75707 - 37
luska@matrix-gmbh.de

Zsuzsanna Majzik

Senior adviseur | Sociaal Manager MA
0211 - 75707 - 55
majzik@matrix-gmbh.de

Fabio Mancarella

Opleidingsmanager |
Social Media Consultant | Kfm. F. Marketing communicatie
0211 - 75707 - 39
mancarella@matrix-gmbh.de

Pauline Marquardt

Project assistentie
MINT-netwerk zdi.NRW
0211 - 75707 - 25
marquardt@matrix-gmbh.de

Florian Müller

Verkoopstagiair voor marketingcommunicatie
0211 - 75707 - 46
mueller@matrix-gmbh.de

Monique Niestroj

Adviseur | Econoom B.Sc.
0211 - 75707 - 17
niestroj@matrix-gmbh.de

Ceyda Ortabas

Projectmedewerker communicatie & marketing
ortabas@matrix-gmbh.de

Viktor Paterok

Hoofd IT & Digitalisering | Bedrijfsinformatica BA
0211 - 75707 - 29
paterok@matrix-gmbh.de

Karina Pereira Marques

Stagiair kantoorbeheer
0211 - 75707 - 47
marques@matrix-gmbh.de

Werner Pfeifenroth

Senior adviseur |
Afgestudeerd in de bosbouw, afgestudeerd econoom
0211 - 75707 - 25
pfeifenroth@matrix-gmbh.de

Dr. Ralph Jürgen Peters

Innovatie adviseur
(freelancer)
0211 - 75707 - 910
peters@matrix-gmbh.de

Aleksandrina Petrova

Project assistentie
MINT-netwerk zdi.NRW - BSO-MINT
0211 - 75707 - 47
petrova@matrix-gmbh.de

deelname

Ludger Reckmann

Landbouwadviseur
(freelancer)
0211 - 75707 - 910
reckmann@matrix-gmbh.de

Luisa Rosenow

PR-stagiair crossmedia | Mediastudies MA
0211 - 75707 - 54
rosenow@matrix-gmbh.de

Amal Saidani

Consultant voor innovatie |
Landbouwingenieur
0211 - 75707 - 48
saidani@matrix-gmbh.de

Maurice Seuren

Apprentice media designer beeld en geluid | Ontwerpassistent (GTA)
0211 - 75707 - 56
seuren@matrix-gmbh.de

Marion Sonnenberg

Junior creatief directeur | Projectontwerper (HWK)
0211 - 75707 - 57
sonnenberg@matrix-gmbh.de

Anne Spaan

Innovatie op het gebied van klantbeheer en projectondersteuning
0211 - 75707 - 48
spaan@matrix-gmbh.de

Heinz Stockemann

Adviseur |
Economie B.Sc.
0211 - 75707 - 36
stoeckemann@matrix-gmbh.de

Isabell Stollenwerk

Verkoopster in opleiding voor marketingcommunicatie
0211 - 75707 - 45
stollenwerk@matrix-gmbh.de

Dr. Ralf-Peter Thürbach

Bestuursvoorzitter
0211 - 75707 - 30
thuerbach@matrix-gmbh.de

Nadja Weber

PR-stagiair crossmedia | Duitse studies, literatuur en mediapraktijk MA
0211 - 75707 - 43
n.weber@matrix-gmbh.de

Stefanie Weber

Projectassistent mediaproductie | Ontwerpassistent (GTA)
0211 - 75707 - 44
weber@matrix-gmbh.de

Cornelius Werring

Consultant
Innovatie en landbouw | M.Res. Precisielandbouw (VK), B.Eng. industriële techniek
0173 - 5150 - 23
werring@matrix-gmbh.de

Markus Wenen

Systeembeheerder |
IT-specialist (systeemintegratie)
0211 - 75707 - 58
wien@matrix-gmbh.de

Nevin Yilmaz-Karaca

Operationeel beheer en services | Klerk voor kantoorcommunicatie
0211 - 75707 - 30
yilmaz@matrix-gmbh.de

Yusuf Yilmaz

Operationeel beheer en services | Office management bediende
0211 - 75707 - 23
y.yimaz@matrix-gmbh.de

Ceydas eerste indrukken op de matrix

Bij ons, bij ons.

Werken bij matrix is ​​creatief, productief en wendbaar. Iedereen heeft altijd de mogelijkheid om bij te dragen en nieuwe ideeën te initiëren. Er zijn geen hiërarchieën, maar zelfgebakken taarten wel. We zetten ons in voor zelfbeschikking, participatie en duurzaamheid - ook in ons werk. Onze stelregel is: waardecreatie door waardering.

Wil je deel uitmaken van het team? Klik hier voor de Vacatures.

Word onderdeel van het team

Wij bieden:

  • Een team met een visie: Met onze projecten willen we mensen helpen om zelfstandiger te leven, leren en werken.
  • Een werknemergerichte en gezinsvriendelijke bedrijfscultuur.
  • Vlakke hiërarchieën en korte besluitvormingspaden. Interne en externe training.

We trainen - helpen de toekomst vorm te geven

Vormgeven aan de toekomst - de matrix gaat deze uitdaging samen met zijn trainees aan. We hebben jonge mensen nodig die hun toekomstgerichte, duurzame en creatieve ideeën bij ons brengen. Onze belangrijkste tools zijn: zelfbeschikking, participatie en participatie. Naast platte hiërarchieën bieden we vooral veel plezier aan verschillende spannende projecten met veel verschillende doelgroepen.

Bij Matrix worden momenteel de volgende beroepen opgeleid: Verkopers voor marketingcommunicatie; Office management bedienden; Media-ontwerpers beeld en geluid.

Wil je deel uitmaken van het team? Klik hier voor de Vacatures

Vacatures

INITIATIEVE AANVRAGERS (M / V / D)
  • Bent u op zoek naar projecten met toegevoegde waarde?
  • Ben je geïnteresseerd in spannende toekomstige onderwerpen?

Dan kijken we uit naar uw initiatiefaanvraag.

Heb je interesse?

Stuur uw volledige aanvraagdocumenten met een mogelijke startdatum per e-mail naar:
Nevin Yilmaz-Karaca yilmaz@matrix-gmbh.de

FULL STACK ONTWIKKELAAR VOOR LAMP (M / V / D) full / parttime

Jouw taken

  • Programmering van WordPress-homepages (landingspagina's en campagnepagina's, bedrijfswebsite).
  • Selectie, aanpassing en programmering van geschikte WP-plug-ins, thema's en invoegtoepassingen.
  • Naleving van beveiligingseisen en compliance in elke projectfase.
  • Onderhoud en aanpassing van onze WordPress homepages en de web Linux server
  • Delegatie en beheer van onze servicecontracten
  • Begeleiding / kwaliteitsborging van onze webprojecten

De primaire taak van de te vervullen functie is het ontwikkelen van websites voor WordPress. Enerzijds voor die van ons waarde toevoegende projectenanderzijds voor de eigen productpagina's en de website. Als webontwikkelaar werk je nauw samen met de projectteams en matrixcommunicatie.

Je neemt dat mee

  • Beroepsopleiding / een universitair diploma of werkervaring in de IT-industrie.
  • Uitvallers en loopbaanwisselaars met relevante professionele ervaring zijn van harte welkom.
  • Je vindt het leuk om veeleisende contentprojecten op basis van bijvoorbeeld WordPress te implementeren. Om dit te doen, heb je de nodige kennis van ontwikkelen met PHP 7.
  • Je hebt al plug-ins, add-ins en thema's ontwikkeld en bent bekend met de coderingsstandaarden van WordPress.
  • Ervaring met de ontwikkeling van webfrontend is wenselijk (HTML, CSS en JavaScript).
  • Omgaan met Git-versiewerk.
  • Linux kennis en onderhoud van webapplicatieservers.
  • Leuk om te hebben: kennis van Docker en Containers in Microsoft Azure.
  • Inhoudelijke en persoonlijke betrouwbaarheid, communicatieve en organisatorische vaardigheden.
  • Creativiteit, inzet en teamgeest.
  • Werkplezier voor de doelgroep jongeren.

Dat brengen we met ons mee

  • Een werkplek met verschillende taken waar je zelfstandig aan werkt.
  • Thuiskantoor en flexibele werktijden.
  • Maatschappelijk en economisch relevante projecten.
  • Een werknemergerichte en gezinsvriendelijke bedrijfscultuur in een door de eigenaar beheerd communicatie- en adviesbureau.

Heb je interesse?

Stuur uw volledige aanvraagdocumenten met een mogelijk Startdatum, referenties en een verwacht salaris per e-mail naar:
Viktor Paterok developer@matrix-gmbh.de

JUNIOR CONSULTANT (M / V / D) IN INNOVATIE CONSULTING FOCUS OP PRODUCTONTWIKKELING

Het non-profit zusterbedrijf Matrix gGmbH is op zoek naar:

Junior consultant (M / V / D) in innovatieadvies met een focus op productontwikkeling
Full / parttime

Hier gaat het naar vacature.

CONSULTANT (/ M / V / D) NETWERKONTWIKKELING EN PARTICIPATIEPROCESSEN

De taak

  • Inhoudelijk ligt uw focus op de ontwikkeling van afdelingsoverschrijdende netwerken en de ontwikkeling van sociaal-ruimtelijke concepten op basis van participatieve aspecten.
  • U moet professionele ervaring hebben op gebieden als maatschappelijk werk, inclusie en / of volksgezondheid.
  • Als lid van ons team werk je zelfstandig en verantwoordelijk voor de klant.
  • Je vult ons multi-professionele team aan en draagt ​​actief bij aan de verdere ontwikkeling van onze adviesaanpak - ook vanuit je eigen impulsen.

We werken zelfverzekerd en competent samen met onze klanten, bijvoorbeeld aan participatieve en duurzame netwerkconcepten (bijvoorbeeld in een gemeenschappelijke of regionale context) en ondersteunen hen in de bijbehorende processen. Tot onze klantengroepen behoren gemeenten en overheidsinstanties, andere institutionele sponsors en bekende actoren zoals Aktion Mensch eV en het Federaal Centrum voor Gezondheidsvoorlichting (BZgA). Onze professionele werkprincipes zijn afgeleid van participatie en interdisciplinaire samenwerking als basis voor effectieve resultaten. Proces- en constructieve kwaliteit hebben bij ons de hoogste prioriteit. De toepassing en verdere ontwikkeling van onze methodologische principes wordt verwacht.

Jouw profiel

  • Beroeps- en levenservaring, met name op het gebied van netwerken, maatschappelijk werk en / of (sociale situatiegerelateerde) gezondheidsbevordering.
  • Omgaan met cliënten uit de welzijns-, volksgezondheids- en / of openbaar bestuurssector moet worden beoefend.
  • Je hebt een hoog niveau van zelforganisatie.
  • Werken in een team geeft voldoening.
  • Ze delen onze vreugde in maatschappelijk relevante projecten die mensen ondersteunen in hun zelfbepaalde deelname.
  • Je houdt van interdisciplinair werken en het gezamenlijk ontwikkelen van resultaten met veel verschillende mensen.
  • Je hebt een sterk strategisch denkvermogen en een vast instinct in het omgaan met mensen.
  • Je methodologische vaardigheden in projectplanning, moderatie en presentatie zijn zeer goed in theorie en praktijk.
  • Je staat open voor nieuwe ideeën en beschouwt professionele en persoonlijke ontwikkeling als een vanzelfsprekendheid.

Dat brengen we met ons mee

  • Een werkplek met verschillende taken waar je zelfstandig aan werkt.
  • Thuiskantoor en flexibele werktijden.
  • Maatschappelijk en economisch relevante projecten.
  • Een werknemergerichte en gezinsvriendelijke bedrijfscultuur in een door de eigenaar beheerd communicatie- en adviesbureau.

Heb je interesse?

Stuur uw volledige aanvraagdocumenten met een mogelijk Startdatum, referenties en een verwacht salaris per e-mail naar:
Thomas Kruse: kruse@matrix-gmbh.de

Kolom

Kolom